Program „Przyjaciele Zippiego

Program „Przyjaciele Zippiego"

Od wielu lat Jest to program promocji zdrowia psychicznego. Był prowadzony jesienią w grupie ,,B”, a wiosną w grupie ,,II”,  który kształtował i rozwijał umiejętności psychospołeczne u małych dzieci.

Program Czyściochowa Akademia Rossmann

Grupa A, B wzięła udział w programie Czyściochowa Akademia Rossmann, której celem jest kształtowanie dobrych nawyków higienicznych u dzieci. Opiekunami programu w grupach były: wychowawczynie Justyna Tumidajewicz oraz Zuzanna Opiela-Więcek.

Program Czyściochowa Akademia

Nasze przedszkole wzięło udział w programie Czyściochowa Akademia Rossmann, której celem jest kształtowanie dobrych nawyków higienicznych u dzieci. Przedszkolaki z grupy II oraz z grupy B poszerzyły swoją wiedzę z zakresu dbania o higienę w codziennych sytuacjach.