Przejdź do treści
Przedszkole1
Przedszkole2
Przedszkole3
Przedszkole4
Przedszkole5
Przedszkole6
Przedszkole7
Przedszkole8
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

Uszy do słuchania, łapki do trzymania i miękkie futerko do tulenia. Nie od dziś wiemy, że pluszowe misie to nie zwykłe zabawki. Towarzyszą dzieciom w radościach i smutkach, słuchając szeptanych do ucha sekretów i dziecięcych tajemnic.

Pasowanie w grupie B

Pasowanie w grupie B

Dzień 25 listopada pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków i ich rodziców z powodu uroczystego Pasowania na Przedszkolaka i Średniaka, które odbyło się w naszym przedszkolu.

Harcerze czytają dzieciom

Harcerze czytają dzieciom

22 listopada nasze przedszkole odwiedziły Harcerki z Hufca ZHP Gorlice, aby w ramach akcji "Czytanie zbliża" przeczytać naszym przedszkolakom bajkę.

Pasowanie w grupie maluszków

Pasowanie w grupie maluszków

Dzień 18 listopada 2022 roku – pozostanie na długo w pamięci. W ten dzień odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość pasowanie na przedszkolaka.

Czytanie zbliża

Czytanie zbliża

W tym tygodniu w naszym przedszkolu gościliśmy Panie z Biblioteki Miejskiej.  W ramach akcji promowania czytelnictwa wśród najmłodszych zaprezentowały one i przeczytały kilka pięknych i ciekawych książeczek ze zbiorów biblioteki. Dzieci mogły także obejrzeć wyjątkowy spektakl – teatrzyk kamishibai. Z niepozornej drewnianej skrzynki ukazywały się im piękne ilustracje, a pani prowadząca odczytywała tekst bajki o chłopcu i jego zaginionym piesku. 

Uwaga - pożar ewakuacja!

Uwaga - pożar ewakuacja!

Nasze przedszkolaki wraz ze strażakami KPSP w Gorlicach odbyły szybką ewakuację z budynku pod nadzorem fachowców. Wyjście z przedszkola trwało tylko 5 min każde dziecko się szybko ubierało oraz wzorowo zachowywało.

30777