25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Ta data związana jest z rocznicą powstania misia. Miś ma - uszy do słuchania, łapki do trzymania i miękkie futerko do tulenia. Nie od dziś wiemy, że pluszowe misie to nie zwykłe zabawki. Towarzyszą dzieciom w radościach i smutkach, słuchając szeptanych do ucha sekretów i dziecięcych tajemnic. Każdy w dzieciństwie miał swojego pluszowego misia, dlatego warto wracać do wspomnień  i dzielić się nimi z młodym pokoleniem. Dzieci również uwielbiają przytulanki, które sprawiają im mnóstwo radości i dobrze się z nimi bawią. Nasze przedszkolaki także przy dźwiękach znanych „misiowych” piosenek oraz zabaw świętowały ten dzień. Razem rozwiązywały różne zagadki matematyczne, wysłuchały historii powstania pluszowego misia, karmiły misia miodkiem oraz próbowali przysmaku wszystkich misiów – pysznego miodku.