Przejdź do treści
Przedszkole1
Przedszkole2
Przedszkole3
Przedszkole4
Przedszkole5
Przedszkole6
Przedszkole7
Przedszkole8
Przejdź do stopki

14 październik - Dzień Edukacji Narodowej

14 październik - Dzień Edukacji Narodowej

Treść

,,Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci – stara się zobaczyć ich dusze."  (Barbara Cage)

Nasza Pani jest kochana
zawsze ma dla dzieci czas,
zwykle pani śpiewa dla nas,
ale dziś posłucha nas.
Proszę pani, proszę pani
my lubimy panią tak,
że jak pani nie ma z nami
nawet lizak traci smak.

Dzień Edukacji Narodowej to szczególny dzień dla wszystkich pracowników naszego przedszkola, którzy w swojej codziennej pracy dbają by dzieci czuły się w przedszkolu dobrze, a także miło i bezpiecznie spędzały czas. Na uroczystość przybył pan dyrektor Aleksander Kumorkiewicz, pani kierownik Maria Ludwin, wychowawcy oraz personel przedszkola. 
 
Grupa maluszków, średniaków oraz starszaki  przygotowały akademie słowno – muzyczne, wręczając wszystkim paniom pracującym w przedszkolu laurki. Rada Rodziców złożyła podziękowania, upominki oraz kwiaty. Dzieci za szczere, piękne występy i życzenia otrzymały słodki prezent.

46605