Przejdź do treści
Przedszkole1
Przedszkole2
Przedszkole3
Przedszkole4
Przedszkole5
Przedszkole6
Przedszkole7
Przedszkole8
Przejdź do stopki

26 luty Dzień Dinozaura

26 luty Dzień Dinozaura

Treść

Choć dinozaury wyginęły tysiące lat temu, to jednak nadal fascynują wiele osób. Dzień Dinozaura to dobra okazja, by dowiedzieć się o nich ciekawych rzeczy. Podczas tego dnia przedszkolaki dowiedziały się kiedy żyły, czym się żywiły, jak wyglądały te prehistoryczne stworzenia i z jakiego powodu wyginęły. Poza tym wykonały sylwety dinozaurów, układały obrazki z dinozaurami z części i chodziły po ich śladach, wykonały makietę „Parku Jurajskiego”. Wielkie zaciekawienie dostarczyła zabawa z latarką 
„Co wykluje się z jaja dinozaura”. Zabawa z takimi przyjaznymi jaszczurkami przyniosła wiele wrażeń 
i emocji. Niespodzianką dla dzieci było zaaranżowanie sali w „Krainę Dinozaurów”.

52723