Dzień Babci i Dziadka 2023

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje - to święto babci i dziadka. Dla wszystkich dziadków wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, dnia 20 stycznia 2023 roku w przedszkolu w grupie I i II odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji DNIA BABCI I DZIADKA.

Zaproszonych gości powitała kierownik przedszkola. Grupa maluszków i średniaków
przygotowała wyjątkowe programy słowno-muzyczne. Dziadkowie po recytacji pięknych
wierszy swoje wnuczęta nagradzali gromkimi brawami, a na ich twarzach widać było wiele
łez szczęścia.

Na zakończenie wszystkim babciom i dziadkom złożono życzenia oraz odśpiewano
STO LAT. Dzieci obdarowały swoich dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami.
Podziękowania dzieciom złożył dyrektor MZS Nr 4 Aleksander Kumorkiewicz i życzył
gościom dużo, dużo zdrowia i szczęśliwego nowego roku 2023.

Grupy A i B także wystąpiły dla babć i dziadziów. Przygotowały występy jasełkowe, piękne i wzruszające, a Wszystkich gości zaprosiły do wspólnego kolędowania.

Po części oficjalnej dzieci zaprosiły gości na słodki poczęstunek. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam jak ważne
są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile ze swoimi wnuczętami.