Uszy do słuchania, łapki do trzymania i miękkie futerko do tulenia. Nie od dziś wiemy, że pluszowe misie to nie zwykłe zabawki. Towarzyszą dzieciom w radościach i smutkach, słuchając szeptanych do ucha sekretów i dziecięcych tajemnic.

W Miejskim Przedszkolu nr 3 zawsze obchodzimy Dzień Misia wyjątkowo. W tym roku z tej okazji odwiedził nas sam Kubuś Puchatek - symbol naszego przedszkola i uwielbieniec wszystkich najmłodszych.

Dzieci obejrzały też teatrzyk o Kopciuszku. Każdy przedszkolak przyniósł ze sobą swojego pluszowego ulubieńca. Przez cały dzień bawiliśmy się w misiowe zabawy, wspominaliśmy historię misia, tworzyliśmy misiowe prace plastyczne. Dzień Pluszowego Misia to na pewno jeden z ulubionych dni dzieci w calym roku przedszkolnym.