Przejdź do treści
Przedszkole1
Przedszkole2
Przedszkole3
Przedszkole4
Przedszkole5
Przedszkole6
Przedszkole7
Przedszkole8
Przejdź do stopki

11 listopada - w pamięci naszych przedszkolaków

11 listopada - w pamięci naszych przedszkolaków

Treść

W naszym przedszkolu 10-go listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie grupy odbyły uroczyste apele aby świętować ten wyjątkowy dzień dla nas POLAKÓW.

Dzieci śpiewały patriotyczne piosenki, recytowały wiersz Wł. Bełzy "Kto ty
jesteś - Polak mały". Średniaki grupy II tańczyły "Krakowiaka przedszkolaka”. Dumnie o godz.11:11 odśpiewały hymn "Mazurek Dąbrowskiego". Starszaki grupy A i B odbyły spacer pod pomnik "Niepodległości" zapalić znicze oraz oddać hołd tym wszystkim, którzy oddali życie za naszą ojczyznę.

Głównym celem świętowania było kształtowanie miłości, przywiązania do kraju ojczystego jego kultury i tradycji oraz poznania symboli narodowych. Ten dzień pozostanie na długo w pamięci naszych "Małych patriotów".

30772