Przedszkolaki zaprezentowały się w eko strojach

22 kwietnia przypada największe międzynarodowe święto ekologii – Dzień Ziemi. Z tej okazji w grupach przedszkolnych A i B, mieszczących się w budynku szkoły podjęto wiele wyjątkowych eko-wyzwań, pokazujących dzieciom jak dbać o naszą planetę.

Jednym z nich był pokaz mody ekologicznej. Dzieci wraz z rodzicami stanęły na wysokości zadania i przygotowały prawdziwie spektakularne kreacje. Do ich przygotowania użyto z pozoru niepotrzebnych już przedmiotów – folii, kartonu, zakrętek czy papierowych ulotek.

Przedszkolaki miały okazję zaprezentować się w swoich wyjątkowych strojach przed uczniami naszej szkoły – wraz z wychowawczyniami przemaszerowały szkolnym korytarzem i otrzymały od uczniów gromkie brawa.