Wesołego Alleluja!

Palmy, koszyczki, pisanki i piękne wiosenne dekoracje – wszystkie te elementy zagościły w naszym przedszkolu w ostatnim przed świątecznym tygodniu! W oczekiwaniu na Wielkanoc, biorąc udział w wielu wydarzeniach najmłodsi mogli poczuć wyjątkową atmosferę tych zbliżających się świąt.

Dzieci ze wszystkich grup zjadły uroczyste śniadanie wielkanocne, dzieląc się jajkiem i składając sobie najlepsze życzenia. Po zjedzonym świątecznym posiłku, zajączek wielkanocny rozdał wszystkim dzieciom słodkości.

Świętowanie w oddziale w budynku szkoły uświetnił występ dzieci z grupy A pt. "Wielkanoc na ludowo". Przedszkolaki w pięknych kolorowych strojach przedstawiły śpiewając, recytując i tańcząc polskie tradycje wielkanocne.

Spokojnych, zdrowych,

Pełnych nadziei i rodzinnego ciepła

Świąt Wielkiej Nocy

życzą kierownik, nauczyciele i wszyscy pracownicy przedszkola