Leśnik odwiedził najmłodszych z „trójki”

Nasze przedszkolaki spotkały się z leśnikiem z Nadleśnictwa Gorlice. Wyjątkowy gość został  ciepło przywitany przez najmłodszych.

Leśnik zaprezentował dzieciom mundur, opowiedział również o swojej pracy, o lesie i mieszkających w nim zwierzętach. Opisał  też zwyczaje zwierząt zamieszkujących tereny Beskidu Niskiego.

Każde z dzieci miało okazję na własne oczy zobaczyć i dotknąć poroże. Wszyscy wzięli też udział w wyjątkowym "leśnym" memory.

Nasz gość opowiedział również o zasadach zachowania w lesie, podkreślając, że przede wszystkim powinien szanować zwyczaje gospodarzy, czyli zwierząt w nim mieszkających. Na zakończenie każdy z przedszkolaków dostał upominek - medale z podobiznami zwierząt zamieszkujących lasy oraz kolorowankę o drzewach!