Bajkowy bal u królewny Śnieżki

Trwa karnawał – okres balów i zabaw. Także nasze przedszkolaki świętowały w tym radosnym okresie. W czwartek (3.02) w obu oddziałach miejskiej „trójki” odbył się Bajkowy bal u królewny Śnieżki.

Przez cały dzień na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, a dzieci w kolorowych strojach przygotowanych przez rodziców przybyły do przedszkola z uśmiechami na twarzach.  Zaczęliśmy od konkursów z nagrodami i zabaw prowadzonych przez wychowawczynie.

Kolejnym punktem programu był teatrzyk kukiełkowy pt. "Smok wawelski" - szewczyk Skuba, królewna Wanda i krakowski Lajkonik przypomniały przedszkolakom legendę o smoku wawelskim. Dużo radości przyniosła dzieciom możliwość obejrzenia kukiełek z bliska.

Zabawę taneczną poprowadził DJ Alpina. Dzieci weszły na salę krokiem poloneza, prowadzone przez panią kierownik. W radosny nastrój wprowadzały wszystkich kolorowe dekoracje.