Dzień Przedszkolaka 2021

Nosi uśmiech na barana,
Dobry humor co dzień ma
Przedszkolaczek, czyli ja!

Ważnym dniem w kalendarzu każdego przedszkola jest 20 września – Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji, w tym roku nasze dzieci obejrzały wyjątkowo atrakcyjne przedstawienie lalkowe pt. "Droga do szczęścia” wykonaniu Teatru Lalek Kukiełka.

W spektaklu wystąpiły ręcznie robione lalki, przygotowane przez pracownię artystyczną i Muzeum Lalek w Pilźnie. Dzieci z wielką radością obejrzały spektakl, włączając się we wspólne muzykowanie oraz chętnie odpowiadały na pytania prowadzącego.

Wszystkie przedszkolaki w swoich grupach wzięły udział w różnorodnych zabawach przygotowanych przez nauczycielki. Specjalnie na tę okazję zdobywały medal "Super przedszkolaka" oraz upominki!

Ten dzień - pełen miłych wrażeń i atrakcji - pozostanie na długo w naszej pamięci.